PME Legend Footwear krijgt nieuwe licentiepartner Bos Group International
Just Brands heeft een langetermijnlicentieovereenkomst gesloten met Bos Group International voor de verkoop en distributie van PME Legend Footwear in Europa. Met ingang van het herfst/winterseizoen 2026 neemt Bos Group de activiteiten over van Premium Inc., dat de schoenenlijn nog blijft verzorgen tot en met het voorjaar/zomerseizoen 2026.
Deze strategische samenwerking markeert een nieuwe fase voor PME Legend Footwear. Gedurende de overgangsperiode tot en met SS26 blijven Just Brands en Premium Inc. verantwoordelijk voor de klantenondersteuning. Vanaf FW26 zal Bos Group volledig instaan voor de distributie, inclusief klantonboarding. Het behoud van het bestaande serviceniveau staat hierbij centraal.
De samenwerking is gestoeld op gedeelde kernwaarden als klantgerichtheid, langetermijnvisie en kwaliteit. Beide partijen spreken hun vertrouwen uit in de groeipotentie van PME Legend Footwear op de Europese markt.
Bos Group zal vanaf FW26 klanten in zowel de mode- als schoenenbranche bedienen in de Benelux en DACH-regio. Het bedrijf stelt momenteel een gespecialiseerd verkoopteam samen dat medio oktober operationeel moet zijn om de verkoop van de FW26-collectie te starten.